Ile kosztuje weselny teledysk?

Weselne teledyski biją ostatnio rekordy popularności.

Jest to alternatywa względem tego, co oferowano młodej parze kilka czy kilkanaście lat temu- a więc nudnych i długich filmów z wesela. Dzisiaj klipy weselne do streszczone najciekawsze momenty z całego ważnego wydarzenia. Całość trwa po odpowiednim montażu kilka minut, jest płynna i nie chaotyczna. Mało tego teledysk weselny jest dynamiczny. Do korony sopot całości dodaje się odpowiednią muzykę. Wydawać by się mogło zatem, że przygotowanie takiego reportażu wcale nie jest czasochłonne i trudne.

Tymczasem jest nieco inaczej. Dlaczego? Przede wszystkim zaznaczmy, że kosztuje to sporo pracy i odpowiedniej obróbki. Zmontowanie całości jest bardziej czasochłonne i pracochłonne aniżeli w przypadku zwykłego nagrania z wesela. Jaka jest więc cena teledysku ślubnego? Otóż tutaj opcje są bardzo różne. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz więcej osób zajmuje się taką usługą. Wiadomo, że początkująca osoba zawsze życzy sobie mniej pieniędzy, jednakże jakość takiego klipu nie musi wszystkich zadowalać. Oznacza to na pewno pewnego rodzaju ryzyko. Wynajmując doświadczoną ekipę mamy raczej pewność co do efektu końcowego.

Na pewno sporo na temat pracy osób zajmujących się teledyskami ślubnymi może nam powiedzieć portfolio takiej osoby. Jeśli obejrzymy kilka wcześniejszych ślubnych klipów, to powinniśmy wiedzieć, czy jesteśmy zainteresowani daną usługą czy też niekoniecznie. Fakt, że najbardziej doświadczona osoby lub osoby liczą sobie na swoją pracę całkiem solidną sumę, jednak pamiętajmy, że nakręcenie ślubnego klipu wymaga czasu i umiejętności. Tym samym całość musi trochę kosztować.

Wpis zawdzięczamy